O nas

Praktykulinarni. Beata i Igor. Gotujemy, tworzymy przepisy, stylizujemy i fotografujemy od 2006 roku.

Testujemy, sprawdzamy, próbujemy, odkrywamy. Praktykujemy i uczymy się każdego dnia. Tworzymy drużynę w życiu i pracy.

praktykulinarni

praktykulinarni

 

Robimy zdjęcia do książek kulinarnych, reklam i na opakowania produktów. Piszemy o jedzeniu.

Współpracowaliśmy z największymi wydawnictwami w Polsce. Przez kilka lat prowadziliśmy działy kulinarne w „Dobrych Radach”, „Olivii” i miesięczniku „Moje Smaki Życia” oraz rubrykę „W dobrej formie” w magazynie „Moje Gotowanie”. Stworzyliśmy stylizacje i zdjęcia do książek Bożenny Mann „Pasja Pokoleń”,  Michela Morana „Moje Smaki” oraz serialowej książki kucharskiej „Gotuj z Rodzinką.pl”. Mamy na koncie kilka eBooków z przepisami na szybkie obiady i śniadania. W maju 2021 roku ukazała się nasza pierwsza papierowa książka „Praktykulinarni. Szybko i zdrowo od śniadania do kolacji”, a w 2022 wyszły aż dwie: „Praktykulinarni Vegetariańsko. Dziś na obiad, jutro do lunchboxa” oraz „Beauty Cook Book. Jak jeść świadomie i wyglądać bosko„.

Rua Castilho

Współpracujemy z niemiecką agencją fotograficzną Stockfood. Tworzymy pod pseudonimem Rua Castilho. Nasze zdjęcia znalazły się na okładkach wielu magazynów i książek w Polsce i za granicą.

Praktykulinarni

Praktykulinarni to strona z przepisami, zdjęciami i kawałkiem naszej historii. Chcielibyśmy, aby stała się inspiracją dla Waszych kulinarnych przygód…

praktykulinarni

 

Zapisz się na newsletter